נעים להכיר

רעיה כהן | הבית של הרייקי

שמי רעיה כהן מאסטר ברייקי ומייסדת "הבית של הרייקי" בירושלים.

משנת 2000 אני מטפלת באיזון גוף נפש, מורה רוחנית, מרפאה, מתקשרת, בעלת ניסיון רב, בוגרת ומרצה ותיקה במכללת רידמן ומנחת קבוצות מנוסה. עוזרת למטפלים ולאנשים שנמשכים למקצועות הטיפול ההוליסטי, ולמודעות עצמית ורוחנית, לרכוש כלים במגוון שיטות ריפוי, כדי לטפל בעצמם ובאחרים בתחומים הבאים: רייקי, תקשור, הו'אופונופונו ואקסס בארס. במהלך השנים לימדתי תלמידים רבים, שחלקם הפכו למטפלים ולמורים בעצמם. יש לי קשר מיוחד מאוד עם התלמידים והמטופלים שלי, אותם אני מלווה בתהליכי התפתחות וצמיחה אישית, במפגשי ייעוץ אישיים, בטיפולים ובאוזן קשבת.

שיטות הריפוי שאני מלמדת פשוטות וקלות ליישום!

בעקבות ניתוח פריצת דיסק שלא הצליח, חל מפנה בחיי. פריצת הדיסק הפכה לפריצת דרך עבורי, ללידה מחדש ולחיפוש עצמי. יצאתי מ"אזור הנוחות" ועשיתי שינוי משמעותי בחיי. לאורך המסע שלי פגשתי מטפלים ומורים רוחניים שהיו מאד משמעותיים עבורי וסייעו לי להתפתח ולהרחיב את המודעות העצמית וגיליתי את ייעודי ואת העוצמות שלי.

חלק מהמסע שלי היה לימודי הרייקי, שדרכם עברתי חוויה בלתי נשכחת של הארה, בה נגלו לי כוחות הריפוי הטמונים בי והמסייעים לי להתחבר לכל אדם: למבוגרים, לילדים, לבריאים ולחולים. הרייקי אפשר לי ליצור קשר עם האור, להתפתח ולגדול כמטפלת רב תחומית, כמורה רוחנית וכמורה לחיים. יכולות הריפוי מאפשרות לי להוביל כל אחד על פי דרכו ואישיותו הייחודית ליצירת פריצת דרך בחייו.

מאז, אימצתי את הרייקי ושיטות ריפוי נוספות שלמדתי במשך השנים כדרך חיים –

אני מאמינה שבכוחם של שיטות הריפוי הטבעיות ליצור תפנית בחיי הלומדים אותם והמטופלים בעזרתם, לחבר אותם לעצמם, ליצירתיות שלהם, לכוח החיים ולייעוד נשמתם. אני משתדלת להקרין את האמונה הזו על הסביבה שלי, על תלמידי ועל חברי.
החזון שלי הוא ששיטות הריפוי שאני מלמדת – רייקי, תקשור, הו'אופונופונו ואקסס בארס יהפוכו לנחלת הכלל, ויהיו מוכרים ונגישים לכל איש ואישה, לבריאים ולחולים כאחד. ומתוך החזון הזה הקמתי את הבית של הרייקי.

כמורה רוחנית החזון שלי להמשיך ללמד שיטות ריפוי ולתמוך בתהליכי ריפוי וצמיחה רוחנית. אני שואפת להעמיד דור חדש של מטפלים ומורים, שיגדילו את מעגלי האור, ורואה זאת כשליחות לרפא, ללמד וללוות אנשים בהרחבת המודעות העצמית, תוך דגש על איזון הגוף והנפש, חשיבה חיובית, צמיחה, אהבת האדם, סובלנות, שמחה וחמלה, וטיפוח היכולת להקשבה עצמית, כדי ליצור שינוי והעצמה אישית.

הבית של הרייקי שם לו למטרה לקרב אנשים בדרך ריפוי, איזון, התפתחות וצמיחה אישית. מיועד לכם, הרוצים לחיות חיים בריאים, שמחים ומאוזנים, מתוך תחושת סיפוק והגשמה.

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולגלות את עצמך מחדש, דרך סדנאות וטיפולים אישיים של גוף, נפש רוח.

מטרתי בעבודתי היא שהאדם ייפתח להתבוננות חדשה בעצמו ויתחבר לרגשותיו כדי לפעול באופן עצמאי וללא תלות, ייקח אחריות על חייו כדי ליצור מציאות חדשה.

גלילה למעלה