ויקה אלקין – תלמידה של "הבית של הרייקי" מספרת על חווייתה - רייקי 1,2 ותקשור

"רעיה, הובלת את הקורס בדרך מדהימה ואפשרת לאנשים בכל הרמות ועם רמת הידע השונה להתחבר ולהיות חלק מהתהליך.  נתת מקום לכולן ויצרת קבוצה מאפשרת שיח פורה ולמידה מפרה – תודה רבה לך!

חששתי מאוד עם כניסתי לקבוצה. דאגתי שאני לא מוכנה. הייתה לי תחושה  שאני מדלגת בעצם על השלב שצריך לעבור אותו. שמחתי מאוד לראות שכל החששות מתנפצים 🙂

נהניתי מאוד ,מרגישה יותר מחוברת לעצמי, יותר קשובה לרגשות ולתחושות שלי. מאמינה שיכולה להתפתח ולפרוץ עוד ועוד גבולות, ובעצם להגיע למימוש מיטבי של ייעודי ועצמי.

רכשתי כלים שעומדים לרשותי ולרשות המשפחה שלי, שנותנים לי ביטחון, שליטה וזרימה בחיים. אני יודעת לטפל בעצמי."

ויקה אלקין – רייקי 1,2 + תקשור


"רעיה יקרה שלי, קורס תקשור היה מדהים , חוויתי ועוצמות חזקות ! אורית רז – תלמידה של "הבית של הרייקי" מספרת על חווייתה - רייקי 1,2,3 ותקשור

הגעתי קצת סקפטית ופתאום דברים יצאו והציפו !
חוויתי ידע שלא היה ברור מאיפה יצא לי וזה לקח אותי למקומות נפלאים באמת שלא האמנתי שאפשר להגיע לזה !

התמיכה והליווי שלך בכל רגע בקורס נתן לי ידע חשוב וכוח להבין דברים ומשם רק להתפתח ולקחת את היכולת להבין שיש בכולנו משאבים שרק צריך להאמין וללכת עם האינטואיציות שיש בנו !!
תודה רעיה היה מדהים ואת מדהימה ! כיף גדול !!"

אורית רז – רייקי 1,2,3 + תקשור


 טליה דניאל תלמידה של "הבית של הרייקי" מספרת על חווייתה - רייקי 1,2 ותקשור
"רעיה את אישה מדהימה ,ומורה מעולה ,מקרינה חום אהבה ותשומת לב רבה.
גרמת לי לשנות את החיים ולהוביל את הבית ואת המשפחה הפרטית שלי במסע חיי,
להיות יותר קשובה לעצמי ולאנשים מסביבי .
היום אני מרשה לעצמי לצעוק מתוך הפנימיות שלי שאני מאושרת, להסתכל על אנשים בעיניים ממבט אחר היום העיניים שלי קורנות ,והראיה שלי לחיים באה ממקום רגוע .
לימדת אותי את משמעות החיים נתת לי כלים חשובים ואני

בשאיפה לסחוף את כולם אחרי ולהוציא אנשים מהחושך אל האור כי עכשיו אני מתחילה את חיי האמיתיים תודה רבה לך רעיה אהובה את אישה גדולה מהחיים."

טליה דניאל –  רייקי 1,2 + תקשור


 " רותי בן חיים – תלמידה של "הבית של הרייקי" מספרת על חווייתה - רייקי 1,2,3 ותקשוררעיה מדהימה!! אין אנשים כמותה!!

הגעתי לרעיה לטיפול אישי בעקבות משבר שעברתי, ואצלה מצאתי בית! ממש בית אמיתי שכיף כל פעם לבוא אליו, לקבל חיבוק, כיבוד ולפסוע עוד צעד בדרך הרוחנית המרתקת והמדהימה!

בעקבות הטיפולים האישיים נחשפתי לרייקי, ולמדתי רייקי 1,2,3 וגם תקשור.
המפגשים הקבוצתיים אצל רעיה ליוו אותי כל השנה האחרונה, והחיו אותי כל פעם מחדש משבוע לשבוע.

הבית של הרייקי הוא קודם כל בית נעים, מלא באנרגיה חיובית ומכיל,רעיה תמיד מקבלת אותנו במאור פנים וחיבוק, והיא מדריכה רוחנית בחסד עליון!

המפגשים מעצימים, מרתקים, סוחפים, מכילים, מסייעים, ויוצאים מכל מפגש עם תובנות ועם כלים מעשיים איך להמשיך הלאה.
המפגשים נעימים חברתית וגם ההפסקה היא בילוי בפני עצמו עם כוס תה, עוגיה טעימה ושיחה קולחת עם החברים מסביב.
רעיה תמיד נוטעת בנו את ההבנה שאנו יוצרים את מציאות חיינו ולא מוותרת לנו להמשיך את התהליך ולראות איך אנו קוצרים את הפירות.

הרייקי הוא כלי לחיים, לי הוא סייע בעיקר להשקיט את הנפש, לפוגג חרדות, למצוא בתוכי את הכוחות ואת התשובות, לחשוב חיובי ולהאמין בעצמי ובכוחות הנפש שלי.
הרייקי גם מסייע לי ביום יום לטיפול בילדיי ולהרגיש את האנרגיה מסביב ולדעת בעצמי מה טוב לי.

רעיה זמינה לאורך כל התהליך, וגם לאחריו, ותמיד אפשר לפנות אליה ולקבל תשובה,
כל SMS או מייל מקבל תגובה מהירה, מפורטת ומעודדת! התחושה היא שלרעיה באמת אכפת מכל תלמיד ומכל מטופל!
עם רעיה הרגשתי שאני לא לבד, ושהיא סייעה לי, ועדיין מסייעת לגלות מי אני ולסלול את המסע של חיי לעבר האושר(:"

רותי בן חיים – רייקי 1,2,3 + תקשור


 

 מתן שטיין - תלמיד של "הבית של הרייקי" מספר על חווייתו - רייקי 1,2,3 ומאסטר

"רייקי עבורי הוא ראשית כל רעיה. אחד הדברים המייחדים את הרייקי משיטות ריפוי אחרות הוא המסורת של החניכה והלימוד בידי המאסטר, ורעיה עבורי היא 'המאסטר' שכל תלמיד ומחפש רוחני יכול להתברך בו. שיעורי הרייקי אצל רעיה אינם רק שיעורים של העברת מידע, טכניקה ותרגול החשובים מאוד שלעצמם.

אלה הן פגישות המיועדות לצמיחה, לגדילה ולהתפתחות רוחנית ורגשית. אלה הן שעות המוקדשות כל כולן לעצמך, מעין איים של זמן שבהם מתרחשים הדברים החשובים באמת: תובנות, שחרור רגשי, היכרות עצמית.

הפשטות, העומק, הנגישות, האהבה האמיתית לכל תלמיד והמחויבות שלה לתת את כל כולה במהלך השיעור ואחריו יוצרים, בכל פעם מחדש, קסם, שקשה לתארו במילים. אני מרגיש שהמהות של רעיה היא היא המהות של הרייקי – עדינות הטומנת בחובה עוצמה רבה.

הרייקי מלווה אותי כמה שנים, וכמו חבר נאמן, הוא לא זנח אותי גם כשפניתי לכיוונים אחרים. הוא המתין לי וקיבל אותי אל חיקו החם כשהרגשתי רצון לחזור אליו. כיום ברור לי שהרייקי התניע תהליכים רבים בחיי וליווה אותי בהם. ועל כך אני מודה מאוד לרייקי ולרעיה".

מתן שטיין – רייקי 1,2,3 + מאסטר


 דורית בראל - תלמידה של "הבית של הרייקי" מספרת על חווייתה - רייקי 1,2,3, מאסטר ותקשור

"לפני כשש שנים היכרתי את רעיה ומאז אני מרגישה שחלו שינויים בחיי. הידע הרב, הסבלנות והסובלנות, הגישה, נועם ההליכות שלה ובעיקר העידוד והתמיכה לכל אורך הדרך, סייעו לי לפרוץ קדימה ולהיפתח לתחומים חדשים.

למדתי אצל רעיה מאסטר רייקי ורייקי לילדים, ומאז אני ממשיכה ללמוד להפנים וליישם. הטיפול העצמי ברייקי תרם לי רבות מבחינה בריאותית: הפחתת מיגרנות שסבלתי מהן לעיתים תכופות והפחתת מיחושים גופניים שונים. מבחינה רוחנית, למדתי לפתח מודעות עצמית, להשתחרר מדפוסי התנהגות מכבידים ,לבנות חזון, להגשים משאלות ועוד ועוד…

למדתי לטפל ואני מצליחה באמצעות הרייקי לסייע לאנשים פיזית ונפשית, ומרגישה שאני תורמת להם ונתרמת מאד מהטיפולים.
למדתי אצל רעיה גם רייקי לילדי, וכמורה השתמשתי ברייקי כדי להרגיע תלמידים ולאפשר להם למידה רגועה ונינוחה. ילדים הנחשפים ללמוד הרייקי מקבלים כלים שיכולים לסייע להם לפתח את הדימוי העצמי ,לעזור להם בהפחתת כעסים ,בריכוז וביצירת אווירה לימודית רגועה.
הקורסים הנערכים אצל רעיה הם באווירה פתוחה ומעניינת היוצרת אצל הלומדים מוטיבציה והנאה צרופה. המפגשים החודשיים הנערכים בבית הרייקי מאפשרים למטפלים לימוד נושאים חדשים, לחוות טיפולים הדדים ומעגל ריפוי והכל כמובן באווירה רגועה , נעימה ו…טעימה. מ ו מ ל ץ."

דורית בראל – רייקי 1,2,3, מאסטר רייקי ילדים + תקשור


 מיכל לנדאוי – תלמידה של "הבית של הרייקי" מספרת על חווייתה - רייקי 1,2,3 ותקשור

"למה רייקי? החלטתי ללמוד רייקי בעקבות בני בן ה- 23 (בזמנו) שלמד רייקי אצל רעיה והיה כולו ב"אורות" מהקטע. ראיתי אותו מתרגל ונרגע. נוגע בנו ומרגיע. ויום אחד תוך כדי שיחה על הדברים שלוחצים עלי הוא אומר, את רוצה שלווה? רוצה לישון? להפסיק לדאוג? אמא, מה שאת צריכה זה רייקי אצל רעיה. אמרתי טוב. יצאתי לדרך. ומה נהיה?

ל א ט ל א ט א ת נ ו ש מ ת, מתרכזת לתוך עצמך עם המדיטציה. נותנת מקום לרגשות ולתחושות. ויש מי ששומע, וגם לידך יש מי שמרגיש כך או אחרת. נותנים גב אחד לשני. מנסים ביחד ל"הרפות מדאגה". רק היום."לשחרר את הכעס". רק היום. "להכיר תודה" על כל מה שיש. ופתאום רושמים ויש – יש המון על מה להכיר תודה. יש המון טוב! שלא התאמצנו לראותו קודם.

ונושמים ומתחילים להאמין, ונוגעים אחד בשני, ומרגישים אנרגיה. ומעבירים לאחר. וגם הוא מרגיש. איזה פלא. מה זה? זה רייקי. זו אמונה. בבורא עולם, מקור הטוב. בעצמנו, ובגוף החכם הזה שקיבלנו במתנה, ובכוח שלו. אם ננהג בו בהתחשבות ובהקשבה. והכול מאותו מקור הבריאה. ורעיה שם להראות לנו הכול. וברגע שמשחררים מתמלאים עוד כוח ועוד אמונה. כוח להיות טובים יותר לעצמנו למשפחתנו. לראות את הטוב, להודות עליו. לדבר אליו לבורא עולם. כי הכל ממנו.

אבל ההדרכה של איך להגיע לזה. להבנות צעד אחרי צעד זה הכח של מנחת הקבוצה, רעיה, הסבלנית הקשובה והמכילה לאין קץ. וככה מסיימים רייקי 1 ועוברים לרייקי 2 כדי לא להפסיק להתקדם לטוב הזה. וכשזה נגמר, כבר בטוח שרוצים רייקי 3 כדי שנוכל להתפעל מהריפוי של השליחה מרחוק. ותמיד האנשים בקבוצה הם עוד חברים ועוד העשרה, עוברים דברים ביחד. מתחלקים בקושי ובהצלחות. ומחליקים לתוך חיים משמעותיים ומלאים יותר. שלווים יותר,פחות חרדות, יותר תפוקה יותר אמונה בעצמי.

בקיצור למה להסתפק בפחות, אם אפשר יותר? רייקי זה יותר!
רעיה, תודה בלי סוף."

מיכל לנדאוי – רייקי 1,2,3 + תקשור


 איילת בן דוד – תלמידה של "הבית של הרייקי" מספרת על חווייתה - רייקי 1,2,3 ותקשור

"השם הבית של הרייקי, מאוד מתאים לי.בני ביתי כולם ביקרו טופלו למדו וממשיכים לאורך השנים להגיע לשם. התחושה נעימה  במיוחד בגלל האווירה הביתית הייחודית למקום. לא ניתן לדבר על הקורסים מבלי לכלול את האוירה הקסומה שמלווה מיד עם הכניסה לגינה, בואך לחדר בעל האנרגיות השלוות, הפופים הרכים, האבנים המלבבות והאסתטיקה בכל פינה. כמובן שפינוקים כמו שתיה חמה ומיני תופינים תמיד מחכים לנו שם. כל קורס והגורמה הייחודי לקבוצה( זה כבר סיפור אחר).יהיו מי שיגידו שזה כבר מספיק להם .פאוזה מכל הרעש באמצע היום בחיים המטורפים שלנו. מדיטציה אנשים מקסימים  ואווירה רגועה ..מי צריך יותר? ובכן…כבר הגעתם,? זו רק ההתחלה. מחכה לכם מסע מרתק. מלמד וייחודי. מלא באפשרויות, אותן מלווה בכישרון רב, אכפתיות ומקצועיות , רעייה. למה מסע? כי האפשרויות מגוונות ומותאמות אישית לכל אחד, בהתאם לסקרנות והצורך. וכשמתחילים, וחווים את התובנות, אי אפשר להפסיק. אפילו הילדים מתלהבים מאוד .בני בן ה22 היה בקורס כשהיה בן 13,ועדיין נהנה להתייעץ ולקבל טיפולים מרעיה. והקטן בן 9 לגמרי מכור! משפחה שלמה, דור. מה זה אם לא הבית של הרייקי?"

איילת בן דוד – רייקי 1,2,3 + תקשור


התקשור עזר לי רבות בנושא ההתפתחות הרוחנית, הדבר הראשון שלמדתי להבין הוא כי אני נמצאת במקום שבו אני צריכה להמשיך ללמוד ולהיפתח, כי זה הייעוד שלי, למדתי להתחבר למדריכים הרוחניים שלי, למדתי לשאול את עצמי את השאלות הנכונות והכי חשוב, פתאום אתה מסתכל על דברים בצורה אחרת, מבין אותם אחרת ומפרש אותם אחרת, , איפשר לי לקבל כלים לרוגע שלווה והערכה עצמית, חיבור לנשמה וללב, נהניתי מכל רגע, תודה
 רונית מלול

רעיה יקרה ונדירה
איך בכלל מתחילים לסכם את החויה המדהימה שעברתי בקורס תקשור. בכלל לא ידעתי לקראת מה אני הולכת. תמיד היתה לי אינטואציה. הייתי חושבת על משהו ופתאם זה היה קורה או שהייתי חושבת על מישהו ואז הוא התקשר. לא תארתי לעצמי שבעזרת מדטציות וכל התרגילים שעשינו במהלך הקורס אני אגיע למצב של אינטואציה ככ מפותחת שאני ממש יכולה לחוות תקשור. כמובן שיש לי עוד המון תרגול. אבל הבסיס והתובנות שם. עכשיו כשמישהו שואל אותי "כל אחד יכול לתקשר? " התשובה היא כן. זה הכל פונקציה של ידע רצון ותרגול. רעיה העברת לנו את כל הידע בצורה מרתקת. לא סתם נשארנו כל פעם אחרי שהשיעור נגמר, פשוט רצינו להמשיך להיות באווירה ובמקום המיוחד הזה של הבית של הרייקי. ברור לי שאני לא נפרדת ממך ושזאת רק תחילת הדרך. תודה על הליווי ההכלה והסבלנות האין סופית שעשו את התהליך הזה ככ מיוחד ובלתי נשכח. תודה על הכל.

שירה יונה

___________________________________________________________________________________________

את יכולת התקשור פיתחתי אצל המאסטרית רעיה כהן.
הגעתי אליה כאשר לא היה לי מושג מה זה אומר תקשור ואם בכלל אצליח לתקשר.
ולהפתעתי עוד בשיעור הראשון כמובן בהנחייתה של רעייה הצלחתי לתקשר עם המדריך שלי וכך משיעור לשיעור נחשפנו לתכני הקורס: למדריכים רוחניים, לשומר הנשמה, לעצמי הגבוה…לגילגול נשמה… לשימוש במטוטלת….קארמה, חלומות ועוד… אך לא דיי בזה רעיה נתנה לי לראות ולהבין שכדי לתקשר אנחנו צריכים להיות נקיים ממשקעי העבר ולסלוח לעצמנו, לעשות עבודה פנימית ואישית, להתבונן על החיים בזווית אחרת ושונה לחלוטין  .התקשור נתן לי להבין בני אדם ולעזור להם.נתן לי את היכולת להעזר במדריכים הרוחניים בכל פעם שהזדקקתי להכוונה וכל זה קצה הדרך בה החלטתי לצעוד .
רעיה יקרה תודה על הדרך החדשה שפרשת בפניי תודה על הסובלנות ..ההקשבה והנכונות להיות כאן ועכשיו בכל פעם שנזקקתי וברוררר לך שהסיפור לא תם ושהוא רק התחיל בנינו…
באהבה והערכה רבה

רות בונן


" קורס תקשור, תהיתי מה לי ולזה, מה אוכל להפיק מהקורס והאם אתחבר לנושא. אבל, מסתבר שאין מקריות בחיים והכל קורה באופן מדויק ובזמן המתאים.
הגעתי עם חברה לקורס תקשור של רעיה לשיעור ניסיון בלבד ונשאבתי לקורס מלא ורציתי עוד…
זכיתי להכיר אישה נפלאה, נעימה, מיוחדת, לבבית וחמה, בעלת אינטליגנציה גבוהה, רגישות לאחר וחיבור רוחני גבוה מאוד. אישה המעבירה את החומר הנלמד בצורה מאוד ברורה, רגועה, שלווה ונעימה.
בכל שיעור מקשיבים, משתפים בחוויות שבועיות, לומדים חומר חדש ויוצאים עם תובנות חדשות.
רעיה מקדישה מתשומת ליבה לכל אחד ואחת בקבוצה, השיעור אינטימי, בקבוצה קטנה עם כיבוד קל ועוגיות מאפה ביתי ".

אביבית מנחם


" הגעתי לקורס תקשור מתוך רצון להבין יותר את החוויות המסתוריות והשונות, צירופי המקרים והתחושות שחשתי בגופי. נפתחתי להרפתקה פורצת גבולות, מעוררת מחשבה וסקרנות. תהליך נפלא של חיבור לעולם פנימי אחר.
עברתי תהליך אישי מדהים, למדתי על עצמי המון…. למדתי להיות יותר קשובה ומחוברת … מכל מפגש יצאתי עם בהירות ותובנות חדשות, בכל שבוע חוויתי חוויות שונות ואני בטוחה שזהו תחילתו של עידן חדש עבורי, מניחה שעם הזמן היכולות ילכו ויתעצמו…
רעיה יקרה, לא יכולתי לבקש מורה אחרת לקורס תקשור.
הקשבה מלאה, שיח בגובה העיניים משולב בהומור, רציונליות וזהירות באיך לומר את הדברים כאשר הם מגיעים בתקשור…תמיכה בחוויות ותהליכים אישיים אותם חוויתי במהלך הקורס שלעיתים היו מאתגרים…יש לך יכולת לחזק ולהוביל לאור, לשקף את היכולת לבחור ולהיות בעשייה. ים תודות, בציפייה לחוות קורסים נוספים בהנחייתך… "

אסנת, תקשור


"אני מסיימת את הקורס בתחושת זכות גדולה שניתנה לי להכיר אותך בתור אדם ולהכיר אותך בתור שליחה, המפגשים לקחו אותי לעולם מופלא וחדש והכל נעשה בהובלה המדויקת, הרגישה  והחכמה שלך רעיה. הידע האינסופי והצניעות שלך ריתקו אותי וגרמו לי רק לרצות ללמוד ולהיפתח לידע הגבוה שהעברת בקורס. במהלך הקורס יכולתי להרגיש את האהבה שזורמת בשפתייך ואת הרצון שלך להעביר לכל אחת מאיתנו בדיוק את מה שהיא צריכה לקבל ברגישות ובחכמה, מעין תחושה שכולנו ביצים שעומדות לפקוע ואת דגרת עלינו במשך 10 מפגשים בחום עד שבמפגש האחרון בקענו; כל אחת יצאה לעולם עם שליחות והכירה לשם מה נועדה ומה החוזה שלה בעולם הזה.
אין לי מילים לתאר ולהודות לך על כך שהובלת אותי ודגרת עליי תקופה על מנת שאצא לעולם ואוולד מחדש.
ולא מתכוונת לעזוב את הקן,,, אלא לבוא לבקר מדי פעם על מנת שאוכל להמשיך לעוף למרחקים גדולים ומרתקים
תודה רעיה מקסימה שלי
השם שלך מורכב מרע + יה= כלומר מהשמש והירח בדיוק אותו איחוד שמשה רצה לייצר איחוד בין זכר ונקבה
לא יכולתי למצוא לי "תרנגולת" מתאימה יותר להוליד את התורה החדשה /ישנה של משה רבנו
 אוהבת המון המון"

גלית טובאל דיין – תקשור


רעיה,
התחלנו כבודדים, אחד בהיסוס, ואחד מתוך ציפיה גדולה.
כולנו חיכינו בהתרגשות למפגש הראשון, וכשסוף-סוף זה קרה, מהר מאד נהיינו קבוצה!
קטנה וחמה, בית שני אוהב ובטוח, בו רעיה תמיד קשובה, תמיד מבינה ומכילה.
תמיד עם סבלנות אין קץ לשאלות, לבקשות ולשיתופים אין-סוף
בהתחלה, באמצע והרבה אחרי הסוף…!

עברנו תהליך משמעותי של גדילה וצמיחה, תהליך בו התבססה אמת מסויימת גם אצל מי שהיססה ופקפקה.
ממפגש למפגש הנס גדל, והיום כולנו מרגישים שהבית הזה, של הרייקי, הוא גם קצת הבית שלנו.
עם כל הפליאה בכל פעם מחדש, אנחנו יותר ויותר מאמינים
ומודים
על הזכות הזו –
לעבור איתך את ה"קורס בניסים"!!

אז כולנו מודים לך רעיה, ומאחלים שתמשיכי לשפוע אהבה ונתינה
ושהשפע, שנובע ממך, יגיע אליך חזרה בכל דרך שתבחרי!

אוהבים,
קבוצת רייקי 2


רעיה יקרה,

מדיי שבוע חיכיתי למפגשים הקסומים של קורס תיקשור.
כבר בכניסה אפשר היה להריח את ריח הקטורת, והאור המעומעם שמכניסים אותך מיד לעולמות אחרים.
המדיטציות היו מדהימות, רכות וממלאות , ומשיטות לעולמות נעימים.
הקורס נתן לי כלים מסוגים שונים לתיקשור, ואיפשר לכל אחד מאיתנו ,משתתפי הקורס ,להתחבר לעולמות אלו עם אלו המתאימים לו ביותר.
השיעורים אפשרו לי להבין את החוקים והרציונל השונים מזה שנתפסים במציאות המוכרת לכולנו, ומאפשר חשיבה מסוג אחר.
אלו הם מפגשים מלאי אהבה ושמחה, עם אווירה עילאית המאפשרת פסק זמן ממרוץ החיים, ומטעינה אנרגיות נהדרות לצמיחה רוחנית משמעותית
רעיה אני רוצה להודות לך על הזכות הנהדרת להיות חלק ממפגשים אלו,

באהבה רבה ליזה – תקשור


לרעיה

רעיה מרגשת אותי כל פעם מחדש בשוטטות שלה בתוך העולם הרוחני המופלא והמגוון כל כך, בתעוזה שלה להיכנס לתחומים חדשים וללכת עם האמת הפנימית שלה.
רעיה היא מורה בהא' הידיעה ואני גאה להיות תלמיד שלה.
ככל שאני נזכר ומרגיש את החוויות של המפגשים, אני מרוגש ואני בשלווה וציפייה נפלאה ומתוקה.
מאיר וילנסקי – רייקי 1,2,3 + תקשור


"אני מאוד אוהב את הדרך השלווה והמכילה שלך לסערות הנפש וההתפתחות של כולם, למרות שלפעמים צריך גם פטיש לקשה עורף כמוני…

את אמתית בגובה העינים ודוגמה מצוינת למנהיגות שקטה ושלווה לריצת המרתון של ההתפתחות…

אז תמשיכי ותמשכי ……"

ושיר כהשראה –

פגישה
נפגשנו בילדות כמו זרים
חיפשנו בינינו קירבה, חיבורים,
היו אלה יחסי חיבה ותהייה
מי אנו ולהיכן נגיע? בחוויה.
למדנו ביחד שהאמת מרפאה:
כל קושי או אי הבנה,
כל זיכרון או חוסר אהבה,
לבטוח במעשים, ללא תמורה,
להיות הנותן ותורם, מתוך בחירה.
הגיעה אהבה ללא תנאי,
אמרה שהיא האמת, בוודאי,
היא הדבק לכל החיבורים
היא המרגוע לכל הרעשים,
השלווה שמלמדת קשר חיים, מדהים
לאדם שייעד לי להיות בפעימה, אלוהים.
משהתחברנו ללא עקבות
נהיינו מקשה אחת, ברכות
הרכות, האהבה, יצאו לעולם
לזוגיות, למשפחה, לעבודה, מושלם.
מהיום אשקיע יותר בשיפור
את מה שנהייתי, בעצמי, בסיפור
בנחישות מתוזמנת עם החיים
לזרום ולגדול בלי מעצורים.
קורס שחזור גלגולים

יהודה כהן, רייקי 1,2,3 + תקשור


"במהלך מסע החיים אנו פוגשים אנשים שונים, לכל אחד יש תפקיד מיוחד בחיינו. אני זכיתי להכיר אותך, היית עבורי חלק מאותם אנשי מגדלור בחיי, מורת דרך.

היכולת האינטואיטיבית שלך לראות אדם ולהבין את כולו מהיסוד כבשה אותי, וייחלתי לעצמי יכולות אלו. הליווי שלך במסע שלי סייע לי למקד את עצמי, להתקדם, להאמין, להתחבר, לצמוח ולהגשים. תודה על הלמידה, הליווי והאור שאת מקרינה על שביל המסע שלי".

שירין – רייקי 1,2,3 + מאסטר רייקי


" רעיה, את מורה לחיים. אני רוצה להודות לך על כל הטוב, השפע והאהבה שלימדת אותי להכניס לחיים.

הגעתי ללמוד רייקי "על הדרך" ולא היה לי מושג כמה שערים מופלאים זה יפתח בפניי. מהדברים הקטנים של היומיום ועד בחירות גדולות בחיים כמו מקצוע ומערכות יחסים.
ללמוד רייקי זו המתנה הטובה ביותר שהענקתי לעצמי, והייתה לי זכות גדולה לעשות זאת עם מאסטרית מקצועית, רגישה ומלאה באהבה ובנתינה. תודה!"

סיגל אדי – רייקי 1,2,3 + מאסטר רייקי


"הגעתי לרעיה אחרי שנים של חיפוש אחר השקט הפנימי, כדי לקבל את ה'אני' שלי בחזרה מאלוקים.

רעיה פותחת את מגירות ההקשבה וההבנה בצורה מיוחדת מלאה באמפתיה. ובכך נתנה לי להרגיש ביטחון לפתוח את מגירות הנפש שלי, ומכאן הדרך לקבלת הטיפול ודרכו להגיע למודעות עצמית גבוהה, שגרמה לי להכיר ביכולות שלי לצמוח וליצור חיים טובים יותר. דרך רעיה למדתי להכיר מה הוא הטיפול ברייקי וכמה כוח יש בחיבור של המטפל עם המטופל דרך היקום.

רייקי הוא כמו חיבוק. לא צריך יותר. וכמה שחיבוק מחבר ועוטף, נוגע וממלא אותנו בביטחון…ברגע שהניחו עליי ידיים בטיפול הראשון נפתח הלב, הלכלוך יצא והצמיחה החלה..
רייקי – לרוקן ….ולהתמלא …העברת אנרגיה או החלפת אנרגיה.
תודה לך יקירה על מי שאת ועל מה שאת מביאה ליקום!"

נורית מלמד


"הגעתי לקורס רייקי 1 מתוך רצון להתחבר לעולם שבתי הצעירה גילתה לאחרונה – עולם הרפואה האלטרנטיבית. התחלתי… נחשפתי… והתאהבתי…

במסגרת רייקי 1 התמלאתי באנרגיות רבות שאזלו ממני במהלך שנות עבודה מאומצות, גידול הילדים וטיפול בקרובים הזקוקים לעזרה. חוויתי אנרגיות מדהימות שמילאו את לבי וגופי בצבעים מדהימים ובאנרגיות מרובות. מדהים! לא תיארתי לעצמי, שבעולם יש צבעים כל כך נפלאים ואור פנימי כה רב, כפי שחוויתי במהלך הרייקי.

כאבים פיזיים שסבלתי מהם נעלמו בעקבות רייקי שעשיתי לעצמי. הייתי מופתעת מאד מתהליך מדהים זה והתמלאתי באהבה עצומה לעולם הקסום הזה ולסובבים אותי. הבוס שלי שאל מהו סוד הנעורים שמצאתי…

תודה מכל הלב לכל מי שמלווה אותי במסע זה וביחוד לך רעיה היקרה הקוראת אותנו כמו ספר פתוח ושותפה מעודדת לחוויותינו. אני ממליצה בחום על הקורס הזה"

אורנה


"נהניתי מאד ללמוד אצלך את המאסטר רייקי. השיעורים היו מעניינים ומרתקים והועברו בצורה מקצועית ואיכותית. יש לך סבלנות ושלוות נפש, עוזרת ותומכת . הלימוד עבורי היה אחת החוויות היפות שלא אשכח"

ויקי פ.


"אישה עוצמתית עם יכולות נדירות, עם נתינה ללא תנאי, ללא גבולות ועם המון אהבה ואור תמידי שקורן ממך אל היקום כולו. מגע הקסם שלך מרפא מכאובים, עם הרוך, הרגישות והכוחות המיוחדים שהאל העניק לך במתנה. מקבלת כל אחד כמו שהוא, בלי ביקורת ובלי שיפוט. רגישה, זורמת וקלילה ובעלת אינטואיציה מדהימה. בזכותך הראייה שלנו היא לשאיפה ועשייה ועל כך נותר לומר במילה אחת – תודה"

בנות קורס מאסטר, פברואר 2009
"תודה תודה שאת פה, מקשיבה, מאמינה, תומכת וכל כך אוהבת. תודה על היותך הכי אמתית וכנה. תודה על החיבוק והאהבה. כל יום מעריכה את הדרך שנפתחה בפניי בזכות הרייקי ובזכותך (לא לחינם שמי נבחר להיות ריקי)".

ריקי


"מאז שהתחלתי ללמוד רייקי, גיליתי שכל חיי השתנו ובעצם כל עולמי מסתובב סביב הרייקי. אני מרגיש את זרימת האנרגיה, וכאבים ובעיות עוברים בהשפעת הטיפול. אני מטפל בעצמי ובשליחת רייקי לאחרים, ואסיר תודה לאנרגיית הרייקי הטובה הקיימת ביקום. חבל שכה מעט אנשים יודעים על קיומה"

יורם ג.


"הקורס עזר לי מאוד להאמין ביכולות האינטואיטיביות שלי, ולשפר ולחדד אותן. בנוסף למדתי תכנים שפתחו צוהר לתחום חדש ומרתק ונסתר שזמין לנו אם רק נרצה להעמיק בו. הקורס הגיע בתקופה שהייתי מאוד זקוקה לחיזוק והכוונה. ורעיה היא המורה הנפלאה ביותר שניתן להעלות על הדעת כדי ללוות ולתת כלים למסע הרוחני הזה. זו לא פעם ראשונה שאני לומדת אצל רעיה והיא מאסטר גדול עם לב גדול ויכולת הכלה יוצאת דופן, והכול בנועם, בקלילות ובהומור."

ברברה, תקשור


"רעיה יקירה, מזה זמן מה, אני רוצה להביע את הערכתי ותודתי אלייך, ולשתף את התלמידים שלך מהעבר ומהעתיד בעצם ההיכרות שלי איתך ובהדרכה שקיבלתי ממך בקורס רייקי 1 ו-2.

לפני כחמש שנים הרגשתי מעין ריקנות בחיי, וחיפשתי משהו שימלא את החלל. שמעתי מחברה על קורס הרייקי שאת פותחת.לא הכרתי כלל את הנושא והסתקרנתי. התקשרתי אליך וביקשתי לקבל טיפול ולהתרשם.

קיבלתי ממך טיפול, וכשהוא הסתיים הרגשתי שלווה והרגשה טובה. לא ידעתי איך השיטה פועלת אבל נוכחתי לדעת שהיא עובדת ונרשמתי לקורס. זו הייתה נקודת מפנה בחיי. כל זמן הלימודים טיפלתי בעצמי וחשתי שהשיטה ממש משפיעה עלי רגשית וגופנית כאחד, משפיעה על הקבלה שלי את הדברים שקורים לי, משפיעה על השינה ועל ההרגשה הכללית שלי.

ומאז רק התקדמתי קדימה. נרשמתי ללימודים ברידמן, למדתי כמה שיטות עיסוי, וכשאני מטפלת בחברותי אני משלבת את הרייקי. ממש "שילוב מנצח".
אני שמחה לטפל ומרגישה שכשאני מטפלת אני מקבלת טיפול בעצמי .
רעיה יקירה, תבורכי ויישר כוח!"

אלה


"אני מרגישה שלימוד הרייקי הביא אותי לעולם רוחני יותר של הבנה של 'יש יותר מהעולם הזה' . שמחתי מאד לעשות את מדיטציות שחזורי הגלגולים וחיבורים עם המורים הרוחניים, תקשרתי' התחברתי והבנתי במשך התקופה האחרונה שיש סיבה לכל מה שקורה לי …

התחברתי ברייקי לנשים שבקבוצה רגילה לא חשבתי שיהיה לי חיבור אליהן, וזה עוד דבר שלמדתי ברייקי – חמלה – להתחבר ליותר אנשים – לקבל ולשמוע את האחר, לא לחשוב שאני יודעת הכול, לשמוע סיפורי חיים מאלפים ולגדול מהם, לשמוע את המדיטציות ולהתחבר לדממה להשקיט את המיינד ולאלף את התודעה לשקט".

יונית


"רעיה יקרה!!! אני רוצה להודות לך על כל מה שלימדת אותי על עצמי דרך הקורסים ברייקי. לכל שיעור הגעתי עם הרבה ציפיות ולא התאכזבתי אף פעם. דרך הרייקי ובעזרתך למדתי על עצמי, על הכוחות הנפשיים שלי שלא ידעתי שהם קיימים.

החום, האהבה והנתינה האין סופית שלך דוחפת אפילו את האנשים הקשים ביותר לגדול רוחנית; הידע שלך פותח דלתות לכל אחד. רייקי זה דרך חיים , זה כלי שנמצא אצל כל אחד ולכל אחד. איתו אפשר לעבור שמחות, עצב וקשיים ברוגע, סבלנות ונתינה.

בכל פעם שיצאתי מ"הבית של הרייקי" הרגשתי שהכול קרוב ואפשר להגיע לכל דבר ומקום. "הבית של הרייקי" הוא מקום מפגש של אנשים חמים, מלאכים ואנרגיות גבוהות בהרמוניה ואהבה.
תמיד אמרתי ותמיד אומר: תודה!"

מרי


"הרייקי נתן לי כוח ורגיעה גם יחד. כמעט בכל יום אני מוצאת את עצמי שולחת רייקי משולב בבקשות ותפילות לילדי ולבני המשפחה. בתקופה שאלון התגייס, בדיוק לפני שנה, שלחתי לו המון רייקי. זה חיזק אותי ואותו – גם יחד. עד היום אני שולחת לו רייקי לשמירה הגנה והצלחה.

הרייקי משולב וקשור אצלי לתפילה. להודיה. להיות בתפילה והודיה זה מצב – נכון ומכוונן. למקומות האלה – לוקח אותי הרייקי. ממליצה בחום להיכנס לחוויית הלימוד אצל רעיה. אפשר להירגע ולהרוויח"

חיה