רעיה כהן – מאסטר ברייקי מתקשרת ומורה רוחנית

רעיה כהן – מאסטר רייקי – אודות

נעים להכיר, שמי רעיה כהן ואני מאסטר רייקי ומייסדת הבית של הרייקי. משנת 2000 אני מטפלת מוסמכת באיזון גוף נפש, מרפאה, מתקשרת מנחה סדנאות של רייקי, תקשור, הו'אופונופונו, אקסס בארס ומלווה אנשים בתהליכי צמיחה, התפתחות וחיבור לעצמם בכל הרמות: גוף, נפש ורוח.

בעלת ניסיון רב, בוגרת ומרצה ותיקה במכללת רידמן ומנחת קבוצות מנוסה. במהלך השנים לימדתי תלמידים רבים, שחלקם הפכו למטפלים ולמורים בעצמם. יש לי קשר מיוחד מאוד עם התלמידים והמטופלים שלי, אותם אני מלווה בתהליכי התפתחות וצמיחה אישית, במפגשי ייעוץ אישיים, בטיפולים ובאוזן קשבת.

 בעקבות ניתוח פריצת דיסק שלא הצליח, חל מפנה בחיי. פריצת הדיסק הפכה לפריצת דרך עבורי, ללידה מחדש ולחיפוש עצמי. יצאתי מ"אזור הנוחות" ועשיתי שינוי משמעותי בחיי. לאורך המסע שלי פגשתי מטפלים ומורים רוחניים שהיו מאד משמעותיים עבורי וסייעו לי להתפתח ולהרחיב את המודעות העצמית וגיליתי את ייעודי ואת העוצמות שלי.

חלק מהמסע שלי היה לימודי הרייקי, שדרכם עברתי חוויה בלתי נשכחת של הארה, בה נגלו לי כוחות הריפוי הטמונים בי והמסייעים לי להתחבר לכל אדם: למבוגרים, לילדים, לבריאים ולחולים. הרייקי אפשר לי ליצור קשר עם האור, להתפתח ולגדול כמטפלת רב תחומית, כמורה רוחנית וכמורה לחיים. יכולות הריפוי מאפשרות לי להוביל כל אחד על פי דרכו ואישיותו הייחודית ליצירת פריצת דרך בחייו.

מאז, אימצתי את הרייקי כדרך חיים – אני חיה את אמונתי ברייקי, ובכוחו ליצור תפנית בחיי הלומדים אותו והמטופלים בעזרתו,  ולחבר אותם לעצמם, ליצירתיות שלהם, לכוח החיים ולייעוד נשמתם. אני משתדלת להקרין האמונה הזו על הסביבה שלי, על תלמידי ועל חברי. החזון שלי הוא שהרייקי, אנרגיית הריפוי והאהבה, יהפוך לנחלת הכלל, ויהיה מוכר ונגיש לכל איש ואישה, נער או ילד, לבריאים ולחולים כאחד, ומתוך החזון הזה הקמתי את הבית של הרייקי.

כמטפלת, החזון שלי להמשיך לטפל, לרפא, ולתמוך בתהליכי ריפוי וצמיחה רוחנית. אני שואפת להעמיד דור חדש של מטפלים ומורים, שיגדילו את מעגלי האור, ורואה זאת כשליחות לטפל, לרפא, ללמד וללוות אנשים בהרחבת המודעות העצמית, תוך דגש על איזון הגוף והנפש, חשיבה חיובית, צמיחה, אהבת האדם, סובלנות, שמחה וחמלה, וטיפוח היכולת להקשבה עצמית, כדי ליצור שינוי והעצמה אישית.

הבית של הרייקי שם לו למטרה לקרב אנשים בדרך ריפוי, איזון, התפתחות וצמיחה אישית. מיועד לכם, הרוצים לחיות חיים בריאים, שמחים ומאוזנים, מתוך תחושת סיפוק והגשמה.
הטיפולים בבית של הרייקי מותאמים אישית לכל מטופל, הוא מתחיל בהקשבה למטופל ולצרכיו ומשלב מגוון שיטות וטכניקות -רייקי, אקסס בארס, הו'אופונופונו, דימיון מודרך, קלפי מודעות ותקשור.

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולגלות את עצמך מחדש
רעיה