רעיה כהן – מאסטר ברייקי מתקשרת ומורה רוחנית

רעיה כהן – מאסטר רייקי – אודות

נעים להכיר, שמי רעיה כהן מאסטררייקי ומייסדת הבית של הרייקי. משנת 2000 אני מטפלת מוסמכת באיזון גוף נפש, מרפאה, מתקשרת מנחה סדנאות של רייקי, תקשור, הו'אופונופונו, אקסס בארס ומלווה אנשים בתהליכי צמיחה, התפתחות וחיבור לעצמם בכל הרמות: גוף, נפש ורוח.

בעלת ניסיון רב, בוגרת ומרצה ותיקה במכללת רידמן ומנחת קבוצות מנוסה. במהלך השנים לימדתי תלמידים רבים, שחלקם הפכו למטפלים ולמורים בעצמם. יש לי קשר מיוחד מאוד עם התלמידים והמטופלים שלי, אותם אני מלווה בתהליכי התפתחות וצמיחה אישית, במפגשי ייעוץ אישיים, בטיפולים ובאוזן קשבת.

 בעקבות ניתוח פריצת דיסק שלא הצליח, חל מפנה בחיי. פריצת הדיסק הפכה לפריצת דרך עבורי, ללידה מחדש ולחיפוש עצמי. יצאתי מ"אזור הנוחות" ועשיתי שינוי משמעותי בחיי. לאורך המסע שלי פגשתי מטפלים ומורים רוחניים שהיו מאד משמעותיים עבורי וסייעו לי להתפתח ולהרחיב את המודעות העצמית וגיליתי את ייעודי ואת העוצמות שלי.

חלק מהמסע שלי היה לימודי הרייקי, שדרכם עברתי חוויה בלתי נשכחת של הארה, בה נגלו לי כוחות הריפוי הטמונים בי והמסייעים לי להתחבר לכל אדם: למבוגרים, לילדים, לבריאים ולחולים. הרייקי אפשר לי ליצור קשר עם האור, להתפתח ולגדול כמטפלת רב תחומית, כמורה רוחנית וכמורה לחיים. יכולות הריפוי מאפשרות לי להוביל כל אחד על פי דרכו ואישיותו הייחודית ליצירת פריצת דרך בחייו.

מאז, אימצתי את הרייקי ושיטות ריפוי נוספות שלמדתי במשך השנים כדרך חיים –

אני מאמינה שבכוחם של שיטות הריפוי הטבעיות ליצור תפנית בחיי הלומדים אותם והמטופלים בעזרתם, לחבר אותם לעצמם, ליצירתיות שלהם, לכוח החיים ולייעוד נשמתם.
אני משתדלת להקרין את האמונה הזו על הסביבה שלי, על תלמידי ועל חברי.
החזון שלי הוא ששיטות הריפוי שאני מלמדת – רייקי, תקשור, הו'אופונופונו ואקסס בארס יהפוכו לנחלת הכלל, ויהיו מוכרים ונגישים לכל איש ואישה, לבריאים ולחולים כאחד.
ומתוך החזון הזה הקמתי את הבית של הרייקי.

כמורה רוחנית החזון שלי להמשיך ללמד שיטות ריפוי ולתמוך בתהליכי ריפוי וצמיחה רוחנית. אני שואפת להעמיד דור חדש של מטפלים ומורים, שיגדילו את מעגלי האור, ורואה זאת כשליחות לרפא, ללמד וללוות אנשים בהרחבת המודעות העצמית, תוך דגש על איזון הגוף והנפש, חשיבה חיובית, צמיחה, אהבת האדם, סובלנות, שמחה וחמלה, וטיפוח היכולת להקשבה עצמית, כדי ליצור שינוי והעצמה אישית.

הבית של הרייקי שם לו למטרה לקרב אנשים בדרך ריפוי, איזון, התפתחות וצמיחה אישית. מיועד לכם, הרוצים לחיות חיים בריאים, שמחים ומאוזנים, מתוך תחושת סיפוק והגשמה.

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולגלות את עצמך מחדש
רעיה