לחיים של שמחה קלילות והגשמה

מטפלים, מנחים, מאמנים רוחניים וכל מי שהתפתחות אישית היא חלק משגרת חייו, הצטרפו ליום הכשרה - קורס אקסס בארס- מהאיגוד הבינלאומי ™Access Consciousness . שיטה שמחוללת קסם בחיי אנשים, מעצימה ומשחררת חסימות במגוון תחומי החיים.

בואו ללמוד את השיטה שתהיה לכם כלי טיפולי משמעותי שיביא לכם שקט נפשי, תחושת מרץ והתחדשות ויותר לקוחות

חוויה מעצימה עבורכם ועבור המטופלים שלכם!

קורס אקסס בארס™ מתחלק לשני תחומים:

אקסס - סט כלים ותהליכים המאפשרים להרחיב את המודעות ולחיוב בשאלה פתוחה וחופש בחירה בכל רגע

בארס - 32 נקודות הנמצאות מסביב לראש ולפנים בהן מאוחסנות מחשבות, רעיונות, אמונות, שיקולים, אשר בנגיעה קלה בהן ממוססות מטען חשמלי ומשתחררות דחיסות ואמונות אשר קיימות בתודעה שלנו, ומאפשרות שינוי בכל תחומיי החיים.

בחוויה זה כמו ללחוץ על כפתור מחיקה במחשב שלכם, ולמחוק קבצים שלא משרתים אתכם, זה עוזר לנו להרגיש יותר קלות ונוחות בגוף, יותר שמחה ופתיחות להגשמה. 

מעניין כמה שינוי אתם יכולים לקבל?

מה עוד בקורס?

כלי טיפולי- בסדנה תקבלו כלים לטיפול באנשים שמתמודדים עם מתחים ולחצים, חרדות, בעיות שינה ובעיות קשב וריכוז. כל מטפל יוכל בתום הסדנה לשלב בטיפול או באימון את הטכניקה העוצמתית והנפלאה.  

שיטה קלה ללימוד - בתוך יום אחד בלבד נלמד את כל מה שדרוש לכם בכדי להפוך למטפלים מוסמכים בשיטה המופלאה, נעצים את איכות הטיפולים ונעשיר את הידע.

תעודה בינלאומית- כל משתתף מקבל חוברת הדרכה, תרשימים של נקודות על הראש, בתום הקורס, תעודת מטפל בינלאומית מטעם אירגון Access consciousness ורישום באתר המטפלים הבינלאומי. תעודה מאפשרת לעבוד בתחום מייד לאחר הסדנה.

לתת ולקבל - כל משתתף יהנה משני טיפולים ויעניק שני טיפולים למשתתפים. בנוסף, תקבלו סט כלים ןמנטרות ליצירת אפשרויות ומודעות כאן ועכשיו ללא שיפוט. 

חוויה מעצימה- הקורס הוא חוויה טיפולית מסוג אחר שלא הכרתם! פותח את יכולת ההקשבה לגוף של המטופל, וכך הוא יכול לחוות שינויים אנרגטיים פנימיים, הכוללים איזון בכל הרבדים (פיזי, רגשי, מנטלי ורוחני)

קורס של יום אחד - 8 שעות

ירושלים
במרחב להתפתחות רוחנית ותודעתית

"הבית של הרייקי"

  • יום ד' 16.10.19 חוה"מ סוכות, שעות: 10:00-18:00
  • יום ה' 31.10.19 שעות: 9:00-17:00

תל אביב

  • יום ו' 11.10.19 שעות: 9:30-17:30

עלות כולל תעודה בינלאומית : 1250 שח (העלות זהה בכל העולם)

 להרשמה לקורס לחצו כאן 

הרווח הגדול- מעבר לכלי המדהים המקצועי והאישי תוכלו להחזיר את ההשקעה הכספית בזמן קצר , כיוון שמייד לאחר הקורס תוכלו להתחיל לקבל מטופלים בשיטה תהיה לכם, עם הסמכה וידע.

עוד על השיטה

השיטה פותחה ע"י גארי דאגלס ושותפו ד"ר דיין. פועלת כבר 25 שנה, עזרה למליוני אנשים ברחבי העולם לשנות את חייהם מקצה לקצה.  

באקסס בארס אנחנו מאפשרים, מתנסים ונותנים מקום לניסים קטנים כגדולים להכנס לחיינו ולבצע שינוי. למרבית האנשים יש מקומות חסומים, דפוסים שיכולים לחזור על עצמם שוב ושוב, נטיות, הרגלים, כאלו שמאתגרים, קיבעונות או תכונות אישיות שעלולות להשפיע ולשבש קשרים רצויים בחיים.

נקודה למחשבה: איך יראו חייכם כשתפעלו, תרגישו, תנהגו לא מתוך אותן מגבלות לא מודעות כשאתם מחזיקים ונפתחים לאינסוף אפשרויות חדשותשעד כה היו חסומות עבורכם? אז מה יתאפשר לכם ליצור? האם אתם מוכנים לבחור בזה עכשיו?

כשאנחנו שוברים את ההרגל הישן, אנחנו מתחברים אל הנס

כשאנחנו מתחברים אל הנס - אנחנו משחררים את ההרגל הישן

 להרשמה לקורס לחצו כאן 

טיפולי רייקי ע"י רעיה כהן מאסטר ברייקי.