זמן לדברים החשובים באמת

  • האם אתם רוצים ליצור חיבור הרמוני עם ילדכם ולבלות איתו זמן איכות?
  • האם אתם רוצים לחזק את התקשורת איתו וללמוד להיות קשובים לרגשותיו?
  • האם אתם מעוניינים לשפר את יכולת הריפוי הטבעית של עצמכם ושל ילדכם, ולקבל כלים לריפוי עצמי?

אם כן – סדנת 'רייקי הורים וילדים' היא בדיוק הסדנה בשבילכם!

לחוות את אנרגיית הרייקי זה כמו לחזור הביתה אל השקט, השלווה וההרמוניה. ודאי תסכימו, כי מגע הוא אחד הצרכים הבסיסיים שלנו, וכי אנו זקוקים לו מרגע היוולדנו.

בסדנת הרייקי תלמדו לגעת ולרפא. תלמדו להזרים את אנרגיית הריפוי דרך כפות הידיים, ולתת טיפול במגע. הנתינה והמגע ההדדיים מחברים אותך לילדך בחוויה חושית ורגשית כאחד, שעוצמתה תיחרט עמוק בלבכם ותעמיק את הקשר ביניכם מעתה והלאה.

מחיצות וחסימות נופלות, ורגשות חבויים מוצאים את דרכם החוצה באופן מעודן אך ישיר. עם החיבור לאנרגיית הרייקי, תפתחו כבוד הדדי, הקשבה, פתיחות וקבלה, שלווה ורוגע, תלמדו איך לחשוב חיובי, תחזקו את הביטחון והדימוי העצמי, תוכלו להביא הקלה לבעיות קשב וריכוז, תשפרו את הזיכרון ותביאו עצמכם לאיזון רגשי ופיסי.

הורים מספרים לי, איך ילדיהם מטפלים בהם בבית, כשהם עייפים או לא מרגישים טוב. מאידך, להורים ניתנה היכולת להעניק לילדיהם ריפוי וביטחון.

ברמה הרוחנית, זו הזדמנות להתפתחות וצמיחה משותפות של הילד ושלכם במסעכם המשותף ללימוד וגילוי עצמי, הקשבה, התמודדות עם רגשות והבנת הקשר בין הגוף לנפש.

בסדנת רייקי הורים וילדים:

  • נעבור חניכות נתחבר לאנרגיית הרייקי ולעולם של מגע וריפוי.
  • נלמד את תנוחות הרייקי ונטפל אחד בשני.
  • נלמד לעשות תרגילי הרפיה ודמיון מודרך.
  • נביע את חוויותינו דרך ציור ויצירה.
  • נלמד את עקרונות הרייקי לחיים טובים ושמחים.

לפרטים נוספים והרשמה בטל' 052-4280085

למשך 5 מפגשים המחיר:  840 להורה וילד

(יש אפשרות גם למספר מפגשים קצר יותר לפי הדרישה)

לסדנאות נוספות "בבית של הרייקי"לחצו כאן>>

הורים וילדים כותבים:

סימה כותבת:

"הבן שלי השתנה, הוא נפתח במישור המילולי ובמישור הפיזי, הוא מנשק ומחבק מיוזמתו את בני המשפחה, עד כה הוא מעולם לא יזם נשיקות ולא הרגיש אתן בנוח.
הוא הפך לילד מקובל וחברותי יותר. הקשר ביני לבין בני התחזק, אלה היו השעות שלי ושלו, זה היה המקום שלנו, התחום שרק אני והוא "מבינים" בקרב המשפחה המורחבת וזה מאד שימח אותו וגרם לו להרגיש שיש תחום אחד שבו הוא קרוב אלי יותר מאחרים."

מישל, אימא לבת 8:

"מאז שהתחברנו לרייקי, גם אני וגם בתי מרגישות הרבה יותר רגועות. זה תרם לנו זמן איכות שונה, דברים רגשיים השתחררו, והרייקי העביר אותנו חוויה טיפולית מסוג אחר. איכות הקשר שנוצרה בינינו, לא יכולה להיווצר בשום סיטואציה אחרת.
בעבר הילדה הייתה מסוגרת ולא מדברת על רגשותיה, כיום בטחונה התחזק, היא יותר ממוקדת ויותר מרוכזת, לוקחת יותר אחריות והפכה פחות קטנונית. היום אנחנו, מעבר לאימא ובת, גם חברות."

אור בת ה- 12:

"חיכיתי כל השבוע ליום שאפגוש את הקבוצה ובעיקר לזמן  שאני ואימא נהיה ביחד, אהבתי לטפל באימא ובעצמי, היו המון מצבים שממש התרגשתי, אני עדיין ממשיכה ומשתמשת במה שלמדתי, מטפלת בעצמי כשקשה לי או כשכואב לי, לפעמים מטפלת באחרים בעיקר באנשים שאני אוהבת… אני רוצה להיות מטפלת מאסטר ברייקי…"