משנת 2000 אני מטפלת מוסמכת  באיזון גוף נפש, מאסטר ברייקי, מרפאה, מתקשרת ומלווה אנשים בתהליכי צמיחה, התפתחות וחיבור לעצמם בכל הרמות: גוף, נפש ורוח.

הטיפול מותאם אישית לכל מטופל, הוא מתחיל בהקשבה למטופל ולצרכיו ומשלב מגוון שיטות וטכניקות ריפוי אנרגטיות, רייקי, אקסס בארס, הו'אופונופונו, דימיון מודרך, קלפי מודעות ותקשור.

הטיפול בלבוש מלא.

במהלך הטיפול האנרגטי, אני מתחברת לגוף של המטופל, הגוף זוכר הכל,  ועוזרת לו לחשוף חסימות לא מודעות המעכבות את התפתחותו: פחדים, חרדות, כעסים, דפוסים ישנים,טראומות, מחשבות שליליות, מערכות יחסים לא בריאות – וזאת בהתאם ליכולת ההכלה של המטופל. הוא ייגע בעברו, יפגוש בילד הפנימי, ויחווה דרכים שונות לריפוי שורש הבעיה ולשחרורה.

העבודה עם הגוף מאפשרת לגעת בחוויות הראשוניות, לעבדן ולשחררן. לא די לטפל ברובד המילולי של האדם, אלא להגיע לשורש הבעיה, לדפוסים ואמונות שהתפתחו מרגע התהוותנו – היריון, לידה, ילדות.

מטרתי בעבודתי כמטפלת היא שהאדם ייפתח להתבוננות חדשה בעצמו ויתחבר לרגשותיו כדי לפעול באופן עצמאי וללא תלות ייקח אחריות על חייו כדי ליצור מציאות חדשה.

בסיום כל מפגש המטופל מקבל המלצות מעשיות ליישום ביומיום שלו בהתאם למה שעלה בטיפול.

זה יכול להיות הפנייה לבדיקות, ספורט, רשימת הודיות, שינוי תזונה, שינון מנטרות, הפנייה לספרים שיכולים לפתח את המודעות העצמית…  והכל בהתאם למה שעלה במפגש.

שילוב של כל השיטות הללו נותן מענה לטווח נרחב של בעיות פיזיות, רגשיות ומנטאליות. 

הטיפול נמשך כשעה וחצי.

העלות 400 ש"ח.

 למי מתאים הטיפול ולאילו בעיות?

הטיפול מתאים במיוחד למי שרוצה: מרגוע והקלה בכל הרבדים

  • לשפר את מערכות היחסים שלו
  • לשחרר פחדים וחסימות
  • לשפר את הביטחון העצמי ואת הדימוי העצמי שלו
  • למי שנמצא בצומת דרכים
  • למי שמבקש ליווי במודעות עצמית ורוחנית ובמימוש עצמי
  • לכל מי שמכיר בכך שגוף ונפש אחד הם!

עוד על שיטות הריפוי והטיפול…

פסיכותרפיה גופנית

אבי הפסיכותרפיה הגופנית היה וילהלם רייך, תלמידו של פרויד. הוא התבונן במטופליו של פרויד ומצא את הקשר בין תהליכים רגשיים לפיזיים.

רייך החל להשתמש בהתבוננות גופנית ומגע כחלק מהטיפול וחיבר בין הבעיות השונות עליהם התלוננו המטופלים והגיע למסקנה שהגוף זוכר את כל הזיכרונות, החוויות והטראומות והן נצרבות בו ולכן הוא השער לתת המודע.

רייך גילה, שכדי למנוע מעצמנו לחוש רגשות מכאיבים למדנו לצמצם את הנשימה וחסמנו את ההבעה בגרון. רייך שם לב, שדפוסים גופניים שונים מופיעים אצל דפוסי אישיות שונים. שפת הגוף שלנו, היציבה, מתח השרירים, הנשימה, הקול, כל אלה משמרים את דפוסי האישיות שלנו.

בטיפול של פסיכותרפיה גופנית, מרכז הטיפול הוא המפגש עם עולמו הפנימי והחיצוני של המטופל תוך התייחסות לחלקים מודעים ולא מודעים. הגוף שלנו מאותת לנו על הדרך שבה אנו חיים את חיינו, הוא עושה זאת דרך תחושות, כאבים, מחלות, מיחושים.

כשאנו חווים מצבי לחץ, עומס או משבר, סובלים מדימוי עצמי נמוך, ולא שחררנו חוויות רגשיות קשות, טראומות, חרדות או פחדים שחווינו בחיים אלה, עוד מיום היוולדנו, אנו יוצרים חסימות אנרגטיות שמשפיעות על תפקודנו היומיומי. הפסיכותרפיה הגופנית היא דרך עוצמתית במיוחד  שעושה את החיבור בין גוף, נפש ורוח לטיפול בחסימות האלה ולשחרורן.

רייקי

הטיפול ברייקי מתאים לאנשים שסובלים מעייפות, כאבים, לחץ, מצוקה רגשית, כאבים כרוניים.
הרייקי  מרגיע מאוד ומסייע להגיע לאיזון בין הגוף לבין הנפש. התחושה המלווה את  הטיפול היא של שלווה, רוגע ומנוחה. אך מעבר לתחושות נפלאות אלה, אנרגיית הרייקי זורמת לכל המקומות בגוף שבהן היא נדרשת, משחררת חסימות פיזיות, רגשיות ורוחניות,  ומחברת את המטופל לכוח הריפוי הטבעי של גופו.

הטיפול, שנעשה באמצעות הנחת הידיים על הגוף (בלבוש מלא), יכול להיות מלווה גם בדמיון מודרך המעצים מאוד את יכולתו של המטופל להשתתף בתהליך הריפוי שלו עצמו. לאחר הטיפול מתקיימת שיחה בין המטפל למטופל על התובנות שעלו במהלך הטיפול ועל המסרים שהתקבלו, וכיצד יוכל המטופל ליישמן בחיי היומיום שלו.

הטיפול ברייקי מתאים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב בריאותי. הרייקי מתאים למבוגרים, לנוער וילדים, לתינוקות ולנשים בהריון.

טיפול ברייקי יכול להיות טיפול בודד ורב עוצמה, אך מטופל המוכן ליצור שינוי עמוק בחייו, ימצא, שלאחר סדרה של כמה טיפולים, חייו רגועים הרבה יותר, הוא מחובר לכוחותיו הפנימיים, והוא חש ריפוי ושינוי לטובה בכל תחום בחייו.

רייקי שיטת ריפוי עתיקת יומין בת 3,000 שנה התגלתה מחדש על ידי ד"ר מיקאו אוסואי בסוף המאה ה-19. מוזמנים לקרוא עוד על מהו רייקי

למידע נוסף על רייקי וסדנאות קרובות – לחצו כאן>>

 

תקשור

טיפול בתקשור מאפשר ליצור תקשורת בעזרת מדיטציה אל הדרכה עליונה / מדריכים רוחניים ולקבל תשובות והכוונה, מעבר לאפשרויות הטמונות בנו כאישיות רציונליות. "ההדרכה העליונה" הם ישויות אנרגטיות הנמצאות בעולם המטא -פיזי וביכולתם לייעץ, ולכוון לטובת התפתחות נשמתנו ומימוש ייעודינו.

למידע נוסף על תקשור וסדנאות קרובות – לחצו כאן>>

 

אקסס בארס

שיטת ריפוי זו מסייעת לנו לנקות גורמים המעכבים את ההתפתחות שלנו, ניתן לטפל בעזרתה בכל אחד, בכל גיל. גארי דאגלס,
מייסד השיטה גילה בתקשור לפני כ- 25 שנה, 32 נקודות הפזורות על גבי הראש שמקיפות את רוב תחומי החיים שלנו- שליטה, ריפוי, מודעות, כסף, יצירתיות, מערכות יחסים ועוד. מגע עדין באותן נקודות משחרר חסימות, התנגדויות, אמונות ושיפוטים שצברנו במודע ושלא במודע במהלך תקופת החיים הזו ואולי גם לפניה.

למידע נוסף על אקסס בארס וסדנאות קרובות – לחצו כאן>>

הו'אופונופונו

שיטת ריפוי פשוטה ועמוקה, קלה ליישום, מחוללת ניסים והכל בעזרת 4 מנטרות, שיניעו אתכם לקחת 100% אחריות על המציאות שלכם, להניח את משקעי העבר מאחור ולהגיע למצב חופשי.

זוהי טכניקה לניקוי זיכרונות, אמונות מגבילות, חוויות ופחדים,שתעזור לכם להירגע ולא משנה מה מתחולל בחוץ. תרגול שגרתי שלה יאפשר:

  • למצוא את המרכז הפנימי
  • ללמוד לאהוב את עצמכם באמת
  • לרפא את הגוף והנשמה
  • ללמוד לשחרר

בעזרת תרגול של הו'אופונופונו, אנו בעצם מקבלים את העובדה שהכל נשלט מתוכנו ואנו לוקחים את המושכות על החיים חזרה לידינו..

למידע נוסף על הו'אפונופונו וסדנאות קרובות – לחצו כאן>>

כל אחד יכול לרפא את עצמו בעצמו! אני כאן בכדי לתמוך וללוות אתכם בדרך