אולי לא ידעת את זה, אבל יש לך יכולת ריפוי קסומה…
יש בך אנרגיה מיוחדת, שמאפשרת לך לטפל בעצמך ובאחרים –
בכאבים, במחלות, בעייפות, מתח ולחץ, בבעיות קשב וריכוז, בבעיות רגשיות, בטראומות ובפחדים … וכל אלה באמצעות הידיים שלך! יש לך את אנרגיית הריפוי הטבעי של הרייקי, ועכשיו יש לך גם הזדמנות ללמוד איך להשתמש בה.

ברוכים הבאים ל"בית של הרייקי" – המרכז המוביל בירושלים ללימודי רייקי ומודעות. כאן תמצאו מגוון סדנאות וקורסים – רייקי 1,2,3, רייקי מאסטר, לימודי תקשור, קורס שחזור גלגולים, מפגשי מודעות עצמית וצמיחה רוחנית, וכמו כן סדנה ייחודית: "רייקי הורים וילדים" – המעצימה את הקשר בתוך המשפחה. כל הפעילויות הן באווירה אינטימית, חמה ועוטפת, ובקבוצות קטנות המותאמות למבוגרים, ילדים ולנוער.

את הסדנאות והמפגשים מנחה רעיה כהן, מאסטר רייקי ומייסדת הבית של הרייקי, מטפלת הוליסטית בעלת ניסיון רב, לשעבר מרצה במכללת רידמן ומנחת קבוצות מנוסה, שלימדה מאות תלמידים לאורך השנים, וחלקם אף הפכו למטפלים ולמורים בעצמם.

רייקי – אנרגיית החיים, היא אנרגיה קסומה, עדינה, אך רבת עוצמה, המביאה שלווה ורוגע. זוהי שיטת ריפוי הוליסטית, עתיקת יומין, לריפוי הגוף והנפש, המועברת באמצעות הנחת ידיים על הגוף. ברייקי יש חכמת חיים המאפשרת לכל אדם להבין, בצורה פשוטה, שבכל רגע ורגע יש לנו בחירה, כאן ועכשיו, ליצור חיים חדשים של רווחה נפשית ושפע פנימי.

רייקי מתחבר לסוד החיים, ליצירה, לחיוניות ולחיות, והתחברות אליו מקרבת אותנו למציאת הייעוד שלנו, ליכולת יצירת מציאות והגשמת משאלות, ולחיבור לתבונה הפנימית. מזמינה אותך לקחת את הבריאות ואת איכות החיים בידיים שלך, ולבוא ללמוד איתנו, בסדנה או בקורס המתאימים לך מכל השפע שיש בבית של הרייקי…

שלך באור ואהבה, רעיה

לצפייה בראיון איתי על אנרגיית הרייקי: